Veito

to rodzinna firma z Istambułu, założona w 1979 roku. Pierwszym produktem Veito był elektryczny podgrzewacz wody. W 2007 roku firma wprowadziła na rynek swój pierwszy promiennik podczerwieni z włókna węglowego – rewolucyjne rozwiązanie w ogrzewaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Dzisiaj, Veito to światowy lider w produkcji promienników podczerwieni.

Promienniki Veito są nowoczesne, ekonomiczne w eksploatacji i wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Żarniki – najważniejsza część urządzenia – stworzone są z włókna węglowego, dzięki czemu promienniki Veito są niezwykle wytrzymałe i długowieczne.
Zespół ekspertów Veito stale dąży do poprawy jakości wszystkich swoich produktów, oraz wprowadza innowacyjne rozwiązania. Wszystkie promienniki  Veito projektowane są z dbałością o szczegóły i jakość materiałów.

Promienniki z włókna węglowego Veito wyróżnia stylowy i unikatowy design oraz zaawansowana funkcjonalność. Zaraz po włączeniu emitują natychmiastowe przyjemne ciepło i nastrojowe nierażące bursztynowe światło. Promienniki podczerwieni Veito doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Obecnie produkty Veito są sprzedawane w wielu krajach Europy a także w Australii, USA i Kanadzie. Również w Polsce, promienniki z włókna węglowego Veito cieszą się popularnością już od kilku lat.

Lampa z włókna węglowego

Lampa, a raczej żarnik to serce promiennika podczerwieni. Veito stosuje opatentowaną technologię. W żarnikach Veito włókna węglowe są bardzo gęsto upakowane, dzięki czemu powiększona jest powierzchnia grzejna, co zwiększa wydajność cieplną w porównaniu do promienników dostępnych na rynku. Zminimalizowana jest także intensywność światła nawet o 80% w porównaniu z konkurencją . Ponadto żarniki Veito wyróżnia wysoka odporność mechaniczna, a średni czas pracy wynosi około 10 000 godzin. Przy codziennej pracy przez 4 godziny, 200 dni w roku, żywotność lamp przekracza 13 lat.

Sprawdź nasze produkty:

Wysoka jakość obudowy

Wysoka jakość wykonania i materiałów gwarantuje niezmienny wygląd, kolor i kształt urządzenia przez lata. Kolejnym atutem promienników Veito to łatwa konserwacja i montaż. Klasa wodoszczelność i pyłoszczelności IP55 oraz IP44 modeli Blade, Manta oraz Aero umożliwia wykorzystanie ich na zewnątrz, w trudnych warunkach pogodowych, a nawet w obiektach przemysłowych.

Kontakt

ul. Pogodna 16

05-123 Chotomów

[email protected]

T +48 22 559 77 52

M +48 507 768 688

Technologia i design

Ogrzewanie Ogródków Restauracyjnych

Sprawdź nasze realizacje

Punkty sprzedaży

Sklepy internetowe i stacjonarne

Ogrzewanie Tarasów

Zobacz jak możesz ogrzać swój Taras

Współpraca

Oferta dla reselerów, projektantów i instalatorów

© ENERZON 2023 | Wykonanie 144ONTOUR